از جمله قابلیت هایی که تمامی کاربران آی فون خواهان اضافه شدن آن به گوشی های خود هستند گزینه Copy and Paste است. شاید هیچ چیز بدتر از آن نباشد که شخصی در یک SMS و یا پیغام شخصی لینک وب سایتی را برایتان ارسال کند و شما بدلیل آنکه امکان Copy and Paste آنرا ندارید مجبور هستید لینک را حفظ کرده و در مرورگر Safari تایپ نمایید.

سرانجام تلاشهای یک فرد علاقه مند نتیجه داده است تا با ارائه یک سرویس جدید و بدون ساخت هرگونه Application، این قابلیت به آی فون اضافه شود.

همانطور که در این فیلم ویدیویی مشاهده می شود، کاربر برای انجام Copy and Paste نیازی به نسب برنامه جانبی ندارد و تنها کافی است ابتدا متن مذکور را در سرویس Pastebud بوکمارک نموده و سپس در هر مکان دیگری مانند ایمیل و یا مرورگر صفحات وب گزینه Copy and Paste را استفاده نماید.

آقای "Jed Schmidt" که برای نخستین بار این سیستم را پیاده سازی کرده است، می گوید با وجود آنکه هنوز بطور رسمی خدمات خود را ارائه نکرده است اما بزودی هر شخص علاقه مندی می تواند آنرا بر روی آی فون خود تجربه نماید.

علاوه بر خدمات Pastebud، نرم افزار Openclip را نیز می توان به عنوان برنامه ای جهت انجام Copy and Paste معرفی کرد که پیش از این ساخته شده بود.