دستاوردهای 30 ساله جمهوری اسلامی ایران در حوزه ICT بین روزهای 11 الی 15 بهمن ماه سال جاری مصادف با سی امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران طی نمایشگاه ITEX2009 در جزیره کیش به نمایش گذاشته خواهد شد.

سی امین سال بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی فرصتی طلایی است تا دستاوردهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در بخش دولتی و خصوصی مورد بررسی قرار گرفته و از داشته های مثبت خود به عنوان زیرساختی برای پیشرفت در این موضوع استفاده نماییم.

ما چنان که در برنامه چشم اندازه 20 ساله برای کشور پیش بینی کرده ایم باید با بهره گیری از این فناوری به عنوان ابزار توسعه صنایع و مسایل دیگر کشور به هاب منطقه خاورمیانه تبدیل شویم.

الکامپ امسال خوب بود یا بد؟ Gitex2008 چطور ؟ این پرسش هایی است که در مورد نحوه برگزاری، فلسفه برگزاری و یا ماهیت کلی چنین نمایشگاهی، مطرح میشود. نمایشگاهی که در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار میشود به سبب تغییرات گسترده در بازار این فناوری باید تغییر کند.

باید توجه داشت که نمایشگاه خود یک رسانه است که آخرین اخبار و رویدادهای یک حوزه از دانش و بازار را ارایه مینماید. بنابراین تابع محتوای خویش است.


مشاهده: پلان نمایشگاه